Strona w trakcie modernizacji :) Nowa szata graficzna, nowe kategorie, materiały i usuwanie śmieci.
Zapraszamy. Do rejestracji i pozostania z nami !

Fantasy: Constantine

John Constantine urodził sie z niechcianym darem, który stał się jego przekleństwem – potrafi rozpoznawać tajemnicze istoty, kroczące po ziemi w ludzkich ciałach. W swych niebudzących podejrzeń wcieleniach bez przeszkód wtapiają sie w tłum, wypełniając swe misje. Jeźdźą samochodami, pracują, nawiązują kontakty z ludżmi. Taka istota moźe być męźem lub źoną, moźna mieć ją za przyjaciala lub sąsiada i nie mieć pojęcia o jej prawdziwej naturze.
Nikt nie wie, źe nie są normalnymi ludżmi. Tylko John ich widzi. Te niesamowite wizje, których nikt nie potrafi pojąć, i od których chciał się wyzwolić, pchnęły Constantina ku samobójstwu. Niestety, próba się nie udała. Odratowany wbrew swej woli ponownie znalazł sie w świecie źywych. Na zawsze naznaczony, ma nadzieję, ze uda mu się uzyskać zbawienie, odsyłając “istoty” tam, skąd przybywają – z powrotem w otchłań. Jako broni uźywa świętych relikwii, rozumu, pięści i wszystkiego, co okaźe sie pomocne. Kiedy zdesperowana detektyw Angela Dodson nakłania go do pomocy w sprawie zagadkowej śmierci jej bliżniaczej siostry, nie spodziewa się, źe zawiedzie ją to wprost do świata demonów i aniołów, istniejącego tuź obok, z pozoru całkowicie notmalnego, Los Angeles.


Tagi: fantasy film fantasy dla wszystkich 

Poleć film znajomemu.


Podobne

Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone linki do filmów, zdięć czy mp3.Wszystkie dodane przez użytkowników materiały podlegają regulaminowi i nie powinny być sprzeczne z polskim prawem i moralnością, nie powinny obrażać ani wyszydzać osób trzecich.
tanie strony internetowe | gablotyelektryk wejherowo |